Vitajte na mojom webe

Hneď na začiatku by som Vás všetkých poprosil o láskavosť. Nie je to moja myšlienka , ale myšlienka známeho moderátora, dovolím si ju použiť : ...pri čítaní týchto stránok vypnite alebo ich vypnite.

 

Budem sa snažiť, aby ste sa na tejto stránke bavili a našli si tu každý niečo pre seba. A keď nenájdete, nevadí. Aspoň sme sa pokúsili. Nebude to prezentácia mojej osoby ( ale popravde, ktorý športovec, tréner a funkcionár nie je aspoň trochu ješitný, samoľúby a márnotratný, že ?...), ale trocha propagácie nášho krásneho športu, o ktorý sa bojím, že o ňom bude na Slovensku o pár rokov len zmienka v archívoch.

 

Hádzaná je krásny, dynamický, atletický, silový, rýchlostný a veľmi tvrdý šport, v ktorom šesťčlenná viacramenná vysoká obrana sa snaží za každú cenu zabrániť útočníkovi dosiahnúť gól. Keď sa to tomu chudákovi predsa len podarí prestreliť nepriateľský val, stojí za ním človek s chráničom prirodzenia s úmyslom nie sa uhnúť a utiecť pred ranou, ale znemožniť lopte cestu do siete. Keď sa aj to podarí, je tu ešte jedna veľká prekážka. Ľudia s píšťalkami, ktorí rozhodnú o osude. Nie len tejto strely, ale aj zápasu...

Ale ináč nepoznám nič pohybovo krajšie, dynamickejšie, napínavejšie ako je tento náš bláznivý šport!

 

 

 

Novinky

Je to všetko v poriadku...

04.04.2015 20:04
Hral som tento šport. A nesiem následky. A neľutujem! Spoznal som, videl som a zažil som. Mám...

Kemp 2015, Hlohovec

03.04.2015 14:23
V mojom terajšom domovskom klube, HC Sporta Hlohovec, chystáme už tretí rok HANDBALL CAMP pre...

Rozhovory

01.04.2015 17:42
Už sa blíži prvý rozhovor, ktorí Vám chystáme s Petrom Štefancom. Bude to s ... ale, nechajte sa...

A nominácia...

31.03.2015 19:25
A nominácia našich mužov nás opäť neprekvapila... Alebo predsa? Mladá talentovaná spojka zatiaľ s...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9