Alibista

16.08.2018 10:41

Nezvyknem kritizovať prácu svojich kolegov , ale čo to pán Poulsen melie : "Dnes sme nastúpili proti tímu, ktorí chcel odohrať dobrý zápas viac ako my. Čiľanky mali zo stretnutia radosť. Mentálne nastavenie hráčok rozhodlo o výsledku dnešnej konfrontácie.  Chceli sme dosiahnuť viac na tomto turnaji. Hrať o Prezidentský pohár je náročné. Keď ho chcete vyhrať, musíte byť psychicky odolný".

Psychicky odolný by mal byť hlavne on sám! Jeho sebavedomie je ďaleko vyššie ako jeho umenie. Asi v živote nepočul o sebareflexii! To, že rozbil celé Michalovce, za to môže len sčasti. Dovolili mu to michalovčania. Ale čo predvádza svojimi výrokmi pri kadetkách, "klobúk dole". Za ten čas, čo je na Slovensku som nepočul jednu pozitívnu správu o tomto človeku, nepriniesol žiadny pozitívny impulz. Urobil z pár našich trénerov idiotov a to je asi tak všetko. A po úspešnej práci si zbalí svojich šesť sliviek a ide "vyučovať" niekde inde. To je koncepcia ako sviňa!

A ešte k tomu psychickému nastaveniu. Slovenský zväz hádzanej minul nemalé peniaze na mentálneho trénera. A výsledok je , prosím , kde?...