Chmeliar: Ešte jedno poleno a urobím to!

28.11.2017 22:08

Ten hnoj, čo uverejnil, ani neviem ako sa volá ten vraj športový denník 28.11.2017, je donebavolajúci smrad a klamstvo!!! Obidvoch zúčastnených!!!

Autor si neoverí ani bazálne informácie ako to všetko bolo, dá slovo len jednej strane, pri všetkej úcte, paranoidnej strane a uverejní článok, ktorý nemá s pravdou absolútne nič spoločné. Pravda je tam len to, že ja, ja ,moje, ja , môj dom, moje zdravie, moje peniaze, moja firma!!!!

Postupne : prešovské béčko si vymyslel pán majiteľ, aby hráči dorastu a končiaci dostali možnosť a ponúkol túto alternatívu SZH (nieje pravda, že zachraňoval, ale žiadal!!!). A bolo to veľmi sympatické a tí chlapci za pomoci pár starších hrajú dobre. Jeho predstava bola, že budeme všetci sedieť a čakať, kedy nás požiadajú o akúkoľvek zmenu, aby náš záchranca mal všetko ako si praje. Asi to tak nefunguje. Hlohovec vyšiel ich všetkým logistickým nezmyslom v ústrety, neviem o žiadnej zmene termínu, s ktorou by sme nesúhlasili. Až teraz chceli, a žiadal o to sám najvyšší Prešova pána Bobáka, aby sa urobila úprava hracieho dňa tak, aby aj dorastenci Prešova aj B tím odohrali zápas v jeden deň. Lenže v hlohoveckej hale sa vtedy koná Považská liga! A to sú deti. A nanominovaní rozhodcovia. A doprava. A proste pri všetkej snahe sa tie zápasy paranoidného Prešova natlačiť nedajú!!! A princeznej sa nevyšlo v ústrety. A je problém!!! A sú tu vyhrážky, že béčko skončí. A prezident SZH presviedčal majiteľa, aby pre boha zostali! Klamstvo , klamstvo, klamstvo!!!

Keď si niekto myslí, že ja, šéftrenér HC Sporta Hlohovec, bojujem proti Tatranu Prešov, je bohapustá volovina a paranoja pána vedúceho - nemám na to ani minimálny dôvod. Sú to maličkosti. Dokonca popri všetkých invektívach, nadávkach, vyhrážkach a výmysloch, čo sa mi dostáva z prešovskej strany, im fandím, nech sa presadia a nech robia výsledky.  Keď si niekto myslí, že Majo Bobák bojuje proti Tatranu Prešov, je duplovaná hovadina. Hlohovec nikdy nepotreboval pomoc Prešova a vychádzal mu v ústrety. A nebude to inak. 

Ten tzv. novinár, čo o tom píše určite vie, že niesom v klube priateľov SZH, ale sú určité hranice. Človek, čo do hádzanej pchá peniaze, je určite obdivuhodný, lebo šport je veľká čierna diera, kde peniaze vojdu, ale už sa nevrátia. Ale to neznamená, že môže všetko! Zaujíma Malacky, Modru, N.Zámky, Košice, Martin a ja neviem koho, čo zarobia jeho hádzanári, keď postúpia do skupiny EHF? Prd! Snažia sa, aby prežili! 

Nevedia pracovať s logistikou, aby nehrali ob deň a nevznikali problémy s termínmi? Nech si zamestnajú schopných ľudí!

Bude škoda, keď prešovské béčko skončí. Rešovský, Majirský, Rečičár, Kríž, ale aj J.Urban, K.Radčenko a Antl... nebudú mať kde hrať a sú veľmi šikovný. Ale nech sa zobudí ten, kto ich chce zrušiť. A hanba to možno bude. Ale prešovská!

Človek  mnohokrát za život navštívi lekáreň, ale to neznamená , že je schopný pochopiť ako funguje tento biznis a vedieť ho robiť. Alebo môže nespočetnekrát navštíviť divadlo a vidieť veľa filmov, nedokáže zrežírovať žiadny  . Môže denne navštíviť Danubianu a  iné galérie a vidieť mnoho obrazov a sôch, ale nedokáže stvoriť také diela. Ani ten, čo videl miliónkrát hádzanársky zápas ako divák, aj keď dáva do toho peniaze, nemôže o hádzanej vedieť absolútne nič!