Finále 1 a sezóna 2015-16

12.05.2016 12:21

Je čas, aby som si aj ja poplakal, lebo mi to už lezie na nervy!!!

V lete 2015 nám odišli : Dušan Olejár (zranenie koniec kariéry), Maroš Baláž (Turecko), Olexander Petrov (Turecko), Samo Mažár (Šaľa), Martin Miženko (Piešťany - práca). V októbri ukončil kariéru Lukáš Kožík a odišiel Peter Dudáš (Rakúsko). V decembri dal výpoveď Alexander Ivanov (Topoľčany). 

V lete prišli k nám Boris Sivák z Topoľčian (bohužiaľ zranený, koleno, začal hrávať až v januári 2016), Matúš Hriňák z Košíc, v decembri Martin Briatka z Topoľčian a tiež v decembri aj Tomáš Hes z P.Bystrice.

Po rekonvalescencii (operácia predného skríženého väzu) v lete zapojil Juraj Janíček, to isté koncom augusta po reoperácii kolena aj Michal Holdoš, Igor Vaňko (mononukleóza a operácia navikulárky) začal hrávať v októbri, Matej Takáč si roztrhol predný skrížený väz v októbri takže bude až v novej sezóne.

Tak, všetci dobráci a odborníci počítajte!!! Trochu úcty a vďaky by chlapcom neuškodilo!!! Nemáme síce "revolučnú sezónu", skôr ťažkú, veľmi ťažkú, v klube aj v šatni, zhoreli sme v Pohári EHF so Chambery u nich ako fakle, pokazili sme si odvetu Slovenského pohára, ale vybojovali sme si finále v dobrom semifinále s Topoľčanmi. A dobrou hádzanou. A chceli sme aj chceme trápiť prešovčanov. Len nám dochádza materiál : Tomáš Laho už asi nebude (natiahnutý lýtkový sval), Boris Sivák v prvom zápase prišiel skoro o oko, ale ten asi bude a Gabi Papp si rozrhol väz v kotníku!

A bohužiaľ nebude to už asi reklama na hádzanú z čoho som veľmi smutný, lebo semifinálové zápasy reklamou boli. Ale realita niekedy nepustí a môže sa každý snažiť ako chce. 

A teraz si ma môžete podať, že som alibista. Je mi to u...