Je to škoda.

17.12.2015 23:54

Pýtate sa, čoho je škoda. Škoda je atmosféry v Slovenskom pohári v Považskej Bystrici, kde skupina totálnych debilov znehodnotila celkom slušný zápas. Najprv boli v hre hráči Hlohovca. Potom bol idiot Ľubko Ďuriš, ktorý si skvelo robí svoju prácu a robí slávu hádzanej z Považskej Bystrice (spolu z J.Janíčkom, M.Žernovičom, L.Majbíkom a s I.Vaňkom), potom boli v hre rozhodcovia, potom hráči P.Bystrice, potom tréner PB Straka a na záver sa ukojili na všetkých!!! Táto skupina vymetencov si za vstupné 3 eurá dovolili neandertálske správanie. Doma sú asi za debilov a prídu si to vyventilovať do hľadiska. Grc! Aj názor, že fanúšik čo si zaplatí vstupné môže všetko je scestné a choré. Už budú po nás hádzať dlažobné kocky!!!

Hej magor fanúšik. Ostaň doma! Ušetríš nejaké to euro a neznehodnotíš snahu športovcov Ťa zabaviť. FANÚŠIK so srdcom, prosím, buď nám verný!!!

Ďalší pometenec napíše v erotickom športovom denníku, že Radim Chudoba stál 40000.- eur. Zisti si pán novinár a potom píš! Stál ledva 2500.-eur, ale ako uškodiť hádzanej a urobiť reklamu inému trénerovi to bolo super! Úbohosť!!!

Je škoda, že tréner ako J.Mourinho končí. Lebo je to magor, ktorý žije svojou prácou a uznáva ho celý svet (okrem Wengera a jeho vlastných hráčov) arogantná sviňa s úspechom a aurou, mne imponuje. Nie svojou arogantnosťou. Tým, že vie. A on vie. Veľa trénerov si myslí, že vedia. A nevedia. On vie!!!

Je škoda, že trojnásobná medailistka na OH nemôže žiť pokojne vo svojom darovanom byte. Lebo by sme jej mali byť vďačný. Nie jej manželovi, arogantnému človeku, ktorý si myslí, že všetci okolo neho,hlavne v biatlone, sú hlupáci a on je in, ale kvôli nej. Nájde sa veľa peňazí na úplné chujoviny. Mali by sa nájsť peniaze aj na problémy Nasti Kuzminovej!!!