Pár tém...

26.03.2017 21:27

Na pár tém som dostal otázku tak to trošku oživíme.

Majstrovstvá sveta:

Veľmi pekné  a so spravodlivým koncom. Francúzi veľmi silný, hlavne mentálne, Nóri mužstvo budúcnosti s veľmi peknou hádzanou, Nemci doplatili na svoju aroganciu, Chorváti si vybili baterky, Slovinci pekná, ale niekedy len pekná hádzaná. Dinart tréner nieje. Nebol to ani obránca. Ale vie sa predať chlapčisko. Constantini bol tréner a manažér.

Hlohovec:

Nepostúpime do play off po šiestich rokoch. To bude radosti po Slovensku, ale netreba sa z toho posrať! Nepodarilo sa to poskladať a nebolo to dobré takže sme to nezvládli a je to k ostatným poctivé a spravodlivé. Poskladáme niečo mladšie a výživnejšie a uvidíme. Netreba sa týrať! A to, že si s nami vytierajú riť bezpohlavní rozhodcovia z Michaloviec, ktorí majú k objektivite a ku kvalite tak blízko ako Mengele ku Nobelovej cene, to už patrí k osudu porazeného, však?

HIL:

V Čechách žije neuveriteľne veľa užasných ľudí a športovcov. Ale tí, čo rozhodli, že nebudeme spolu hrať sú idioti. Plzeň, Lovosice, Hranice, Kopřivnice...Nejde im o hádzanú, ale o vlastný prospech.   V súčasnosti to nieje žiadna výhoda pre slovenskú stranu hrať s českou stranou. Pchali sme sa im do riti a vychádzali im v ústrety, ale oni chcú len odvolať prezidenta , ktorého si pred pol rokom zvolili a získať čo najviac peňazí. Čo by sme dali na Slovensku za také dotácie ako majú idioti v Česku! Koko...zmus! Prepáčte za výraz, ale iný by sa tu nehodil. A rozhoduje o tom pár neukojených a frustrovaných jedincov a pár povedzme jemne, alkoholikov!

 

A objektivita slovenskému erotickému denníku stále chýba : Prešov s jedenástimi hráčmi, všetkými dospelými a skúsenými. Hlohovec  s dorastencami, s troma brankármi a so zraneným Lahom. Choďte už do boha prašivci. Manipulujete a je to grc!!!

 

A na záver :

Juniorky to nezvládli. To nič. Bola to dobrá akcia a asi sa musí viac pracovať, kvalitne pracovať a bude dobre. Neuveríte mi, ale musia nám pomôcť aj rodičia. Neobhajovať len svoje síce talentované deti, ale v konečnom dôsledku arogantných namyslencov, ktorí si myslia, že sú in a naj. Šport je super výchovný nástroj. Tréner však nenahrádza rodiča. Rodič je hlavný, tréner je pomocný. A prísnosť je dôležitá. A napíšte ked nechápete...