Sklamanie

24.05.2016 13:17

Vo svojom hádzanárskom živote som mal veľké šťastie, že som si mohol zahrať s takými hráčmi ako boli Jaro Papiernik, Dušan Pituch, Jaro Bello, Csaba Szucs, Milan Foľta, Ľubo Švajlen, Ladislav Salivar, Jiří Kotrč, Libor Sovadina, Martin Šetlík..., trénovať hráčov ako Richard Štochl, Filip Jícha, Petr Štochl, Jan Filip, Daniel Kubeš, Rado Antl..., alebo viesť svoje mužstvá proti Nikolovi Karabatičovi, Vidovi Kavtičnikovi, Ivanovi Baličovi, Igorovo Vorimu, Domagojovi Duvnjakovi, Michaelovi Hansenovi... Všetko veľkí hráči ako víno a aj športovci s veľkým srdcom a správaním, ktorí oslavovali a oslavujú úspech svojho mužstva športovo a fér a nie obscénnymi gestami voči súperovmu trénerovi! Lebo veľký hádzanár a športovec je veľký nielen svojim výkonom, ale aj svojim správaním.

Ku všetkým prešovským hádzanárom prechovávam úctu a obdiv, lebo to majú v sezóne a v športovom živote neuveriteľne ťažké - milión zápasov, presuny, autobus, tréningy... 

Jedného z nich, nemenovaného škrtám. Na svojom poste u nás určite jeden z najlepších, bohužiaľ vo veľkom tele malá detská primitívna dušička. Myslel som, že je iný, ale bol to omyl. Jeho správanie nieje porovnateľné s jeho umením!

To, že ho škrtám, mu určite v jeho športovom ani osobnom živote neublíži. Mne jeho správanie ublížilo, ale prežijem to , hoci som z neho sklamaný!