Slovensko - Čierna hora

04.05.2017 10:17

Nebudem hodnotiť zápas, lebo tým, ktorým napíšem tento odkaz tomu nerozumejú alebo sú tak postihnutí nenávisťou, že tomu nechcú rozumieť. 

Peter Štefanec bol večer dosť smutný z reakcií na jeho komentovanie nášho zápasu. Prežíval ho emocionálne a aj keď povedal pár hlúpostí (ako každý z nás), komentoval so srdcom, lebo mu to nieje jedno a a hlavne je aj členom realizačného tímu mužskej reprezentácie. Haló, vypatlanci! Dajte mu, prosím, pokoj!

Druhá záležitosť sa týka našich hráčov. Je moja zodpovednosť koho nominujem, koho postavím a ako striedam, akú zvolím taktiku. Tí chlapi tu prišli reprezentovať Slovensko. A aj ho reprezentujú. Aj fanúšikov, ktorí fandia. A neuveriteľne sa snažia a bojujú. Nikto to neodflákal a nikto nezostal chladným po celý zápas. Urobili sme chyby. Ja aj chlapci. Aby ste Vy odborníci mohli mudrovať. Ale skúste to len so mnou. A im dajte bohov pokoj! Nezaslúžia si Vaše infantilné názory, ktoré majú s odbornosťou a pravdou len minimum spoločného! Sústreďte sa na mňa. To je vporiadku. Zodpovednosť je u mňa a objektívna kritika nikomu neublížila a neublíži!

Ďakujem za pozitívne odozvy, aj keď sme to pohnojili. To urobí každému športovcovi dobre. Neodflákneme to ani v Bjelom Polji!