Tréneri

09.02.2016 15:56

V živote som urobil pár prešľapov. Niektoré zámerne, niektoré nevedomky. Ubližovanie a kydanie nie je náplňou môjho života. Snažím sa rešpektovať každého, kto niečo robí alebo sa aspoň snaží. Držím palce všetkým, ktorí sa vzdelávajú a skúšajú byť zo dňa na deň lepší, kvalitnejší. 

Nepamätám si, že by som niekedy napadol slovne niektorého z mojich trénerských kolegov ( hoci je medzi nami, povedzme si úprimne, "neuveriteľná láska a porozumenie"), keď pri tom dotyčný nebol. Že to robí zle, nerozumie tomu, že netrénuje a keď trénuje tak slabo, že nedokáže kondične pripraviť mužstvo a jednotlivcov, že posiela do iných klubov kondične nepripravených jedincov. Prečo si to dovolia voči mne iní je mi záhadou. A väčšinou sú to takí, ktorí dokázali vo svojom trénerskom živote byť akurát niekoľkokrát vyhodení. 

Ale nerozumiem prečo!?

Asi to nie je cesta ako to tu zdokonaliť. Každý z nás by sa mal zamýšľať nad svojou prácou, nad svojimi cestami a metódami. A zobrať si to dobré aj od kolegov, nielen hnoj a špinu! Trochu úcty milí kolegovia a pozor na ústa. Náš slovenský hádzanársky svet je strašne malý...