Zareagujem? Uvidím...

21.06.2017 07:47

Už zase objektívne hodnotenie v mienkotvornom športovom denníku našej (mojej) činnosti pri reprezentácii Slovenska od nášho 1 násobného juniorského reprezentanta! Možno sa k tomu vrátim podrobnejšie, aby to nebolo jednostranné. Ale už pokojne. 

Musím ho pochváliť, že v tom článku o pôstnej dobe hádzanej napísal po veľmi, veľmi dlhej dobe aj nejakú pravdu. Síce veci z počutia alebo od svojich pivných kamarátov, lebo nemá odvahu sa pri mne pristaviť a spýtať sa ma priamo do očí čo chce vedieť a ako sa veci majú, ale aspoň pravdu.

Niekto musí byť aj najneúspešnejší. Že to padlo práve na mňa je fakt, s ktorým sa dá žiť, lebo je to nepodstatná maličkosť a myslím a verím, že som to neodflákol. Asi niesom dosť dobrý a fundovaný na tento post a na to, aby sme boli úspešní. Snažili sme sa s tou skupinkou konkurencieschopných o nejaký výsledok, ale spravodlivo sa nám to nepodarilo, lebo v súčasnosti na to jednoducho nemáme aj keby sme trénovali celý rok spolu. A posun tam je, len ho vidí len ten kto ho chce vidieť a kto tomu rozumie. Je nám z toho smutno. Na minimálnu obhajobu len poznámka : Do tretích, štvrtých košov Slovensko nedostala táto skupina, ktorá tu teraz pri reprezentácii pôsobí. To len na margo.

Ale podrobnejšie neskôr alebo vôbec. Teraz si užijem peknú hádzanársku akciu v Prahe , kde ma pozvali napriek mojim neúspechom a hor sa preč z očí oddychovať. 

Prajem Vám všetkým príjemné prázdniny. Všetkým. 

Aj TEBE a Tvojím psohlavcom.